Aktuální počasí Goth Haji Sethani
Aktuální počasí přímo pro město Goth Haji Sethani. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
49°C
pocitově 55°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 48°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 37°C |
