- Počasí
- Pákistán
- Balochistan
- Goth Haji Sawa
Aktuální počasí Goth Haji Sawa
Aktuální počasí přímo pro město Goth Haji Sawa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
