- Počasí
- Polsko
- Podkarpatské vojvodství
- Gorzyce
Aktuální počasí Gorzyce
Aktuální počasí přímo pro město Gorzyce. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 12. 5. (01:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
