- Počasí
- Polsko
- Lubušské vojvodství
- Gorzów Wielkopolski
Aktuální počasí Gorzów Wielkopolski
Aktuální počasí přímo pro město Gorzów Wielkopolski. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
