- Počasí
- Rusko
- Leningradskaya Oblast'
- Gorodishche
Aktuální počasí Gorodishche
Aktuální počasí přímo pro město Gorodishche. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
