- Počasí
- Rusko
- Bryansk Oblast
- Gorodets
Aktuální počasí Gorodets
Aktuální počasí přímo pro město Gorodets. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 5°C |
