Aktuální počasí Gorleri
Aktuální počasí přímo pro město Gorleri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 18. 5. (20:00) do 19. 5. (00:00)
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 17°C |
