Aktuální počasí Gorghizzolo
Aktuální počasí přímo pro město Gorghizzolo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 31. 5. (20:00)
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 21°C |
