- Počasí
- Rusko
- Novosibirsk Oblast
- Gorelaya Griva
Aktuální počasí Gorelaya Griva
Aktuální počasí přímo pro město Gorelaya Griva. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 6°C |
