- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Gordangi
Aktuální počasí Gordangi
Aktuální počasí přímo pro město Gordangi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
