- Počasí
- Ázerbájdžán
- Füzuli
- Gorazıllı
Aktuální počasí Gorazıllı
Aktuální počasí přímo pro město Gorazıllı. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
