- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangbuk-do
- Gorangol
Aktuální počasí Gorangol
Aktuální počasí přímo pro město Gorangol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
