- Počasí
- Kazachstán
- Karaganda
- Gora Targyl
Aktuální počasí Gora Targyl
Aktuální počasí přímo pro město Gora Targyl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 16°C |
