- Počasí
- Rusko
- Sakhalin Oblast
- Gora Mil’na
Aktuální počasí Gora Mil’na
Aktuální počasí přímo pro město Gora Mil’na. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -6°C
| vítr | 72 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 83 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | -5°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | -8°C |
