- Počasí
- Indie
- Džhárkhand
- Gopināthpur
Aktuální počasí Gopināthpur
Aktuální počasí přímo pro město Gopināthpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 32°C |
