- Počasí
- Nizozemsko
- Overijssel
- Goor
Aktuální počasí Goor
Aktuální počasí přímo pro město Goor. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
