- Počasí
- Austrálie
- Western Australia
- Goomalling
Aktuální počasí Goomalling
Aktuální počasí přímo pro město Goomalling. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
