- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Gondelsheim
Aktuální počasí Gondelsheim
Aktuální počasí přímo pro město Gondelsheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 13. 5. (10:00) do 13. 5. (20:00)
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 14°C |
