- Počasí
- Rusko
- Kostroma Oblast
- Gomzikha
Aktuální počasí Gomzikha
Aktuální počasí přímo pro město Gomzikha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 0°C |
