- Počasí
- Indie
- Džhárkhand
- Gomoh
Aktuální počasí Gomoh
Aktuální počasí přímo pro město Gomoh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
