- Počasí
- Indie
- Džhárkhand
- Gomoh
Aktuální počasí Gomoh
Aktuální počasí přímo pro město Gomoh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
