Aktuální počasí Gómfoi
Aktuální počasí přímo pro město Gómfoi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (15:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (15:00)
7°C
pocitově 6°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
