- Počasí
- Rusko
- Amur Oblast
- Gomelevka
Aktuální počasí Gomelevka
Aktuální počasí přímo pro město Gomelevka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
