- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Golovanovo
Aktuální počasí Golovanovo
Aktuální počasí přímo pro město Golovanovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -7°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
