- Počasí
- Makedonie
- Staro Nagorichane
- Golemi Uši
Aktuální počasí Golemi Uši
Aktuální počasí přímo pro město Golemi Uši. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 16. 5. (00:00) do 17. 5. (00:00)
Bouřky
Platí do 16. 5. (00:00)
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 67 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
