- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Gol Gol
Aktuální počasí Gol Gol
Aktuální počasí přímo pro město Gol Gol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
