- Počasí
- Turecko
- Siirtská provincie
- Gökbudak
Aktuální počasí Gökbudak
Aktuální počasí přímo pro město Gökbudak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
