- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Gōg
Aktuální počasí Gōg
Aktuální počasí přímo pro město Gōg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
