- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeonggi-do
- Godeun-gol
Aktuální počasí Godeun-gol
Aktuální počasí přímo pro město Godeun-gol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 16°C |
