- Počasí
- Bulharsko
- Sofia-Capital
- Gnilyane
Aktuální počasí Gnilyane
Aktuální počasí přímo pro město Gnilyane. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (00:00)
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 8°C |
