- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Gnilki
Aktuální počasí Gnilki
Aktuální počasí přímo pro město Gnilki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 4°C |
