- Počasí
- Polsko
- Malopolské vojvodství
- Glichów
Aktuální počasí Glichów
Aktuální počasí přímo pro město Glichów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 30. 5. (20:00)
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
