- Počasí
- Rusko
- Tver’ Oblast
- Glazovo
Aktuální počasí Glazovo
Aktuální počasí přímo pro město Glazovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
