- Počasí
- Spojené království
- Scotland
- Glasgow
Aktuální počasí Glasgow
Aktuální počasí přímo pro město Glasgow. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 4°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 986 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
