Aktuální počasí Gladkovo
Aktuální počasí přímo pro město Gladkovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově -3°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 10°C |
