- Počasí
- Irák
- Sulaymaniyah
- Gird-ī Bāl Nūkakā
Aktuální počasí Gird-ī Bāl Nūkakā
Aktuální počasí přímo pro město Gird-ī Bāl Nūkakā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
