- Počasí
- Řecko
- Ionian Islands
- Gioúpari
Aktuální počasí Gioúpari
Aktuální počasí přímo pro město Gioúpari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 9°C |
