Aktuální počasí Gimo
Aktuální počasí přímo pro město Gimo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
