- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Gillonnay
Aktuální počasí Gillonnay
Aktuální počasí přímo pro město Gillonnay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 16. 5. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 16. 5. (00:00)
Sníh
Platí do 16. 5. (00:00)
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
