- Počasí
- Spojené státy americké
- Wisconsin
- Gillett
Aktuální počasí Gillett
Aktuální počasí přímo pro město Gillett. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouře
Platí do 2. 4. (13:00)
Sněhová bouře
Platí do 2. 4. (13:00)
1°C
pocitově -5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 4°C |
