- Počasí
- Spojené státy americké
- Wisconsin
- Gillett
Aktuální počasí Gillett
Aktuální počasí přímo pro město Gillett. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouře
Platí do 2. 4. (13:00)
Sněhová bouře
Platí do 2. 4. (13:00)
3°C
pocitově -1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 100 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 4°C |
