- Počasí
- Pákistán
- Gilgit-Baltistan
- Gilgit
Aktuální počasí Gilgit
Aktuální počasí přímo pro město Gilgit. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
