- Počasí
- Spojené státy americké
- Arizona
- Gilbert
Aktuální počasí Gilbert
Aktuální počasí přímo pro město Gilbert. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 10 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 25°C |
