- Počasí
- Rusko
- Nizhny Novgorod Oblast
- Gidrotorf
Aktuální počasí Gidrotorf
Aktuální počasí přímo pro město Gidrotorf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
