- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Gholson
Aktuální počasí Gholson
Aktuální počasí přímo pro město Gholson. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 19°C |
