- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Ghay Sarakah
Aktuální počasí Ghay Sarakah
Aktuální počasí přímo pro město Ghay Sarakah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 24°C |
