- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Gharībābād-e Lūchak
Aktuální počasí Gharībābād-e Lūchak
Aktuální počasí přímo pro město Gharībābād-e Lūchak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 22°C |
