- Počasí
- Indie
- Čhattísgarh
- Gharghoda
Aktuální počasí Gharghoda
Aktuální počasí přímo pro město Gharghoda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 34°C |
