Aktuální počasí Ghafūr
Aktuální počasí přímo pro město Ghafūr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 26°C |
