- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Gföhl
Aktuální počasí Gföhl
Aktuální počasí přímo pro město Gföhl. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
